Volné pracovní místo  Inženýr/ka dodavatelské kvality s atraktivním ohodnocením a benefity

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–65 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost zabývající se strojní výrobou a montáží, hledáme nové posily do týmu. Nejste to zrovna Vy?

Vaším úkolem bude:
  • zajišťovat dodavatelské díly v požadované kvalitě a zajišťovat vzorkování
  • řešit s dodavateli reklamace a dodávky neshodných dílů
  • koordinovat nápravná opatření u dodavatele
  • navrhovat a přijímat opatření k neustálému zlepšování dodavatelské kvality (plánovat a provádět procesní audity, podílet se na výběru nových dodavatelů)
  • příprava reportů a hodnocení výkonnosti dodavatelů
  • komunikovat s dalšími odděleními napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici aspoň 2 roky
  • zkušenost s přípravou a vedením auditů výhodou
  • orientace v systémech řízení kvality
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • koncepční a organizační schopnosti, analytické a kritické myšlení, důslednost,
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • silně motivující finanční ohodnocení
  • práce ve stabilní společnosti s mezinárodním zázemím
  • možnost profesního růstu
  • 25 dní dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvky na dovolenou, Vánoce
  • příspěvky na sport, kulturu
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění